کاربری عمومی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


چه در خانه به عنوان یک فیری لنسر کار می کنید چه در اداره، انتخاب مانیتور با کاربری مناسب برای اینکه بتوانید با سطح کارایی و استاندارد بالا در خانه یا دفتر شرکت کار کنید، داشتن یک مانیتور خوب بسیار مهم است.
به همین دلیل است که ما مهمترین نکات و توصیه هایی را که لازم دارید جمع آوری کرده ایم تا به شما در انتخاب مانیتورهای مناسب برای انجام کار خود در خانه کمک کرده و ویژگیهای فنی کلیدی را توضیح دهیم.


اندازه و سایز مانیتور کاربری عمومی 


لپ تاپ ها قرار است کوچک، سبک و راحت باشند. در حالی که قابل حمل بودن، یک مزیت بزرگ است.
اندازه صفحه نمایش هم میتواند انتخاب های شما را نیز محدود کند. بسیاری از مانیتور های کاربری عمومی دارای صفحه نمایش 12 تا 15 اینچی هستند و لپ تاپ های 17 اینچی در حال حاضر بسیار بزرگ در نظر گرفته می شوند. با این حال، برای اکثر کارهای اداری بر روی رایانه شخصی، مهم است که محتوای صفحه به وضوح و خوانایی نمایش داده شود. بهتر است مانیتور کاربری عمومی که انتخاب می کنید برای کار با برنامه های مختلف به طور همزمان (چند وظیفه ای) ایده آل باشد.

با توجه به پاراگراف بالا مانیتورهای متناسب با اندازه صفحه نمایش بزرگ به تنهایی مزیت آشکاری دارند زیرا می توانند به راحتی چندین پنجره برنامه را در کنار یکدیگر قرار دهند. با کمی تمرین می توان با استفاده از میانبرها، پنجره های برنامه را به سرعت و به وضوح در کنار یکدیگر قرار داد. کار با این نوع مانیتورهای رومیزی خروجی را کارآمدتر و راحت تر می کند. 

این باعث صرفه جویی در زمان ارزشمند می شود و همچنین سالم تر و ارگونومیک تر است زیرا متون و گرافیک ها در اندازه بزرگتر و واضح تر نمایش داده می شوند که باعث کاهش فشار چشم می شود. اطلاعات بیشتر در کنار یکدیگر موجود است و نیازی نیست که دائماً بین پنجره های برنامه مختلف درحال تغییر باشید.

اندازه و سایز مانیتور کاربری عمومی

وضوح مانیتور کاربری عمومی 


برخی از کاربران از انتخاب نمایشگرها با وضوح بالا دوری میکنند زیرا نگران این هستند که وضوح جزئیات بیشتر به این معنی است که فونت یا منوها و رابطهای کاربری کوچکتر میشوند. در حالی که این پدیده واقعاً با تراکم پیکسلی بالا در روزهای اولیه نمایشگرهای با کفیت خوبی همراه بود، این مشکل اکنون تا حدودی رفع شده است. سازندگان نرمافزار سیستمعامل ها و برنامه ها اکنون عملکردهای مقیاس بندی استانداردی را ارائه میکنند که به شما امکان میدهد فونت ها و منوها را مطابق با اولویتهای خود مقیاس بندی کنید، و بدون نیاز به کاهش اندازه فونت معمولی، از یک صفحه نمایش واضح بهرهمند شوید.


سهولت کاربری و راه اندازی سریع مانیتور 


خواسته ی شما از مانیتور کاربری عمومی خود این است که با کمترین تلاش ممکن در خانه  قادر به راه اندازی ان باشید. اگر مانیتور مناسبی داشته باشید میتوانید یک کابل یو اس بی را به رایانه شخصی خود متصل کنید و تمام سیگنالهای تصویر، صدا و داده های ممکن را از طریق کابل انتقال دهید.
البته هر مانیتور کارایی خودش را دارد برای مثال اگر مانیتوری میخواهید که بیشترین استفاده را از کتابخانه بازی شما داشته باشد، چرا بهترین مانیتورهای بازی را بررسی نکنید، یا اگر به دنبال این هستید که بیشترین هزینه را در مورد یک مانیتور جدید به دست آورید، بهترین مانیتور ها نیز وجود دارند. از طرف دیگر، اگر به دنبال مانیتوری هستید که کار های روزانه. شما را راه بیاندازد مانیتور کاربری عمومی مناسب شماست.


سیگنال های تصویری و صوتی


برای اطمینان از اینکه نمایشگری که انتخاب کردهاید با رایانه شما همانطور که باید کار میکند، رایانه شخصی یا لپ تاپ شما باید خروجی گرافیکی مناسبی برای خروجی تصویر با وضوح دلخواه و با نوع سیگنال صحیح داشته باشد. اتصالات آنالوگ قدیمی (که از طریق سوکت های VGA/DSub متصل می شوند) گاهی حتی سیگنال های Full-HD را بدون تداخل مجاز نمی دانند. پورت های زیر برای وضوح بالاتر از Full HD توصیه می شود: HDMI، DisplayPort، Mini


انتخاب مانیتور کاربری عمومی


وقتی صحبت از مانیتور کاربری عمومی به میان میآید، مدل هایی که مقرون به صرفه تر هستند معمولاً عملکرد پایین تری دارند ، اما این لزوماً برای همه ی برندهای مانیتور صادق نیست. مانیتور کاربری عمومی مقرون به صرفه معمولاً دارای صفحه نمایش کوچکتر و وضوح پایین تری است اما بسیاری از مانیتور کاربری عمومی هنوز عملکرد خوبی دارند. هنگام خرید یک مدل مقرون به صرفه، بسیار مهم است که به این فکر  باشید که چگونه برای استفاده از صفحه نمایش جدید خود برنامه ریزی می کنید.

انتخاب مانیتور کاربری عمومی

انواع مانیتور کاربری عمومی


بهترین مانیتور اقتصادی ( مانیتور دل) است. این مدل یک مانیتور اصلی 27 اینچی با رزولوشن بسیار بالا است که برای تنظیمات اداری اولیه حتی برای گیمرهای معمولی خوب است. به لطف اوج روشنایی بسیار خوب و کنترل انعکاس چشمگیر، در یک محیط اداری روشن، دید بسیار خوبی دارد، بنابراین لازم نیست نگران تابش خیره کننده باشید.


بودجه برای مانیتور کاربری عمومی


بهترین مانیتورها می توانند تجربه شما را به طور چشمگیری بهبود بخشند و فضای بیشتری را برای بهره وری در اختیار شما قرار دهند یا حتی تصاویر واضح تر و روشن تر برای سرگرمی و تولید محتوا. فرقی نمی کند مقدار کمی بودجه برای مانیتور کاربری عمومی داشته باشید یا زیاد، در چنین بازار متنوعی چیزی برای همه وجود دارد،
در واقع آنقدر گزینه ها زیاد است که، ممکن است انتخاب کمی طاقت فرسا شود، به همین دلیل است که بسیاری از مردم اهمیت یک مانیتور خوب را نادیده می گیرند. برای کمک، ما دراین وبسایت برای ارايه مشاوره جهت خرید  مانیتور اماده هستیم.

دسته‌بندی